Typy účtů

Běžný uživatel

Účet “Běžný uživatel” je určen pro “nemuzikanty”, kteří ale mají s hudbou co dočinění, nebo kteří nám muzikantům mají co nabídnout prostřednictvím funkcí našeho webu jako jsou hudební bazar, hudební adresář služeb zaměřený na služby muzikantům a  inzerce příležitostí pro muzikanty a kapely v sekci “Hledá se…“.

Muzikant, Kapela

Tyto typy účtů jsou určeny VÝHRADNĚ MUZIKANTŮM A KAPELÁM. Umožnují využívat všechny funkce jako účet “Běžný uživatel”. Účet “Muzikant”, či “Kapela” je ale rozšířený o další, jako je zobrazení informací o vás, vaší tvorbě a zároveň jsou všechny účty typů “Muzikant” a “Kapela” zobrazeny ve veřejné databázi muzikantů s rozšířeným vyhledáváním.

Pokud jste se při registraci spletli při výběru typu účtu, není třeba zakládat nový účet. Napište nám na info@muzikantiakapely.cz, rádi vám upravíme typ účtu manuálně.

Rozšíření

Na webu neustále pracujeme, vychytáváme mouchy a vymýšlíme a programujeme nové funkce. Máte-li jakékoli připomínky k funkcím webu, nebo nápady jak web vylepšit aby se vám s ním lépe pracovalo a byl vám více užitečný, napište nám! Budeme se zabývat každým vašim nápadem. Můžete nám psát na info@muzikantiakapely.cz

Přihlašte se k odběru novinek z hudebního světa muzikantiakapely.cz

Zásady ochrany osobních údajů.
Používáme ověřený mailingový program MailChimp


Partneři: